termo-czepek

rewolucja w codziennej pielęgnacji włosów!

Czas wchłaniania substancji odżywczych

Dodaj komentarz

Odpowiedź na pytanie jak długo należy trzymać zaaplikowane kosmetyki na włosach wcale nie jest łatwa. Najprościej można jedynie  powiedzieć, że „to zależy”. Czynników warunkujących okres działania kosmetyków jest sporo; są to m.in. rodzaje składników odżywczych, zawartość substancji ułatwiających penetrację składników w głąb włosa, temperatura, stopień zniszczenia włosów, stopień oczyszczenia  włosów czy porowatość włosów.

czas na kawe

Czasami zdarza się, że producent kosmetyku dokładnie określi czas, który dany preparat potrzebuje, aby zadziałać. Znacznie częściej spotkamy się jednak z uwagą, żeby odżywkę czy maskę nałożyć na „kilka chwil” lub jest podany sugerowany przedział czasowy. Z reguły jest to od 15 do 30 minut.

Z kolei coraz bardziej popularna w Polsce metoda olejowania włosów zakłada, że najefektywniej odżywimy włosy, jeśli odżywcze olejki zostaną nałożone na co najmniej kilka godzin, najlepiej na noc.

Warto we własnym zakresie poeksperymentować i sprawdzić czy ten sam kosmetyk daje różne efekty w zależności od czasu utrzymywania kosmetyków na włosach, o ile producent nie zaleca inaczej. Nieoceniony w tych próbach będzie termo-czepek INVENTURE, który eliminuje  niedogodności związane ze stosowaniem kosmetyków na wilgotne włosy.

Dzięki termo-czepkowi w czasie codziennych zabiegów pielęgnacyjnych można cieszyć się przyjemnym ciepłem, pełną mobilnością i komfortem!

inventure

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s